neděle 13. dubna 2014

Když volají vlasy o pomoc II.

Jak už jsem předesílala v první části tohohle článku, dnes se budu věnovat dalším věcem, bez kterých by se mé vlasy už neobešly. Tou první z nich jsou šetrné kartáče, které vlasy tolik netahají a dík tomu jich tolik nevyčesávám, a druhou jsou různé doplňky stravy a vitamíny. Ty působí příznivě nejen na vlasy, ale i na nehty.


Tyhle tři plastové potvůrky se sice nezdají, ale jsou naprosto skvělé. Myslím si, že klasický Tangle Teezer dnes už zná úplně každý. Začal se vyrábět ve všech velikostech a barvách, dokonce jsem teď viděla i verzi do sprchy, což se mi zdá jako skvělý nápad. Na obrázku si všimněte i růžového kartáče s rukojetí. Jedná se o tzv. Dtangler. Zatímco Tangle Teezer stojí kolem 300,-, Dtangler je k mání od 100-180,-. Co mi maximálně vyhovuje, je právě zmíněná rukojeť, to je myslím velká výhoda oproti jeho slavnějším kolegům. Byl to první kartáč, který jsem si z téhle trojky pořídila. Nicméně...asi půl roku na to jsem od kamarádky dostala klasický modrý Tangle Teerez a bylo mi hned jasné, proč je tak oblíbený a o polovinu dražší. Plastové štětinky jsou totiž o poznání měkčí než na Dtangleru a česání je o dost příjemnější. Posledního "drobka" mi koupil přítel, je to kabelková verze a já se na něj nemůžu vynadívat, protože navíc naprosto miluju leopardí vzor!:)
Abych to tedy shrnula, tyhle kartáče jsou malý zázrak - všechny. Vlasy pod nimi neelektrizují a jsou krásně rozčesané. A co oceňuji úplně nejvíc - bez problému rozčešou i mokré vlasy, to je taaaaková paráda!


ještě detail plastových štětinek

Tak a teď bych vám ráda ukázala dvě věci, které jsem si pořídila jako takové "SOS produkty".V první řadě jde o doplněk stravy Biosil Plus, který určitě všichni dobře znáte. K dostání je normálně v lékárně a těch 60 tabletek vyjde na 70 Kč, což je paráda. Dávkování je jedna tabletka denně. Musím říct, že očekáváný efekt se na vlasech sice nedostavil, ale od té doby, co ho beru, se mi neskutečně zlepšily nehty a můžu díky tomu provozovat tenhle blog.:) Vážně, ještě před dvěma lety jsem měla nehty tenké jako papír a nikdy mi nenarostly, protože se pokaždé dřív zlomily. Situace se díky Biosilu opravdu rapidně změnila, takže za mě velké plus. Druhý přípravek je Biohar. Cena se pohybuje kolem 150,- a jedná se o aktivátor vlasů. Je to taková vodička bez zápachu, kterou si vmasírujete do pokožky hlavy. Doporučuji používat před spaním, protože se tím vlasy dost mastí. Padání vlasů určitě zmírnil, ale myslím si, že by to k němu chtělo brát ještě i vitamíny...

...no a k těm se dostáváme záhy. Chtěla bych zmínit dvoje, které mohu rozhodně doporučit. Těmi prvními jsou Hair & Nail NutriComplex od Oriflame. Jsou zhruba na měsíc a musím říct, že tedy vážně fungovaly. Vlasy byly viditelně silnější a přestaly tolik padat. Běžná cena se pohybuje kolem 450,- ale v akci je seženete i o něco levněji.

zdroj: oriflame.com

Těmi druhými jsou Innéov Masse Capillaire. Jde opět o doplněk stravy, který seženete buď na internetu nebo ve vybraných lékárnách. Dokonce mi bylo řečeno, že patří momentálně k nejlepším svého druhu. Kdysi už jsem je brala a jsou prostě výborné. Momentálně je používám znovu, ale teprve týden, nechtěla jsem před blížícími se státnicemi nechat nic náhodě. Cena se pohybuje kolem 600 Kč.

zdroj: www.lagrandeparapharmacie.com

Tak a to by bylo ode mne vše. Samozřejmě doufám, že nikdo z vás nebude muset podobné problémy řešit, ale kdyby přeci, klidně se ptejte a piště, ráda poradím.

Krásný den!! :)

1 komentář:

  1. Za sebe ti můžu doporučit tobolky Revalid, které nejsou pouhým potravinovým doplňkem, ale už léčivem. Prodává se v lékárnách. Cena sice vyšší, ale vyplatí se koupit balení 270 tobolek. Já ho letos koupila přes jeden eshop za necelých 1000 Kč, jinak v lékárně stojí kolem 1500 Kč. :-)

    OdpovědětVymazat